O nás

Vítame Vás na stránke spoločnosti STORM real s.r.o., spoločnosti s vysokou profesionalitou.

Našim cieľom je poskytnúť klientom komplexné služby na realitnom trhu s dôrazom na individuálny prístup podľa potrieb klienta.
Pri kúpe, predaji a prenájme nehnuteľnosti Vám zabezpečíme vypracovanie kúpno-predajných, nájomných a darovacích zmlúv, znaleckých posudkov a pomoc pri vybavovaní hypotekárnych úverov.
Kompletný právny servis zabezpečíme klientom cez nášho právnika, prostredníctvom ktorého Vám vieme ponúknuť širšie právne služby.

Potrebujete predať, kúpiť alebo prenajať?

Obráťte sa na nás.

Prečo sa obrátiť na nás?

Klasický predaj nehnuteľností bez realitnej kancelárie prináša veľa problémov, investícii do inzerátov, času a stresu. Nezabúdajte, že nehnuteľnosť predávate raz, dvakrát za život a robiť si zmluvy na kolene, či nebodaj stiahnuť z internetu v dnešnej dobe v žiadnom prípade nedoporučujeme! A prečo by ste vy mali platiť právnikovi, alebo sa spoľahnúť na zmluvy, ktoré si donesie kupujúci?

S nami ušetríte čas, peniaze na inzerovanie Vašej nehnuteľnosti, ktorú dáme na desiatky webov (platené aj neplatené) a v prípade solventného kupujúceho prídeme s ním na obhliadku. Náš právnik Vám vypracuje kúpno-predajné zmluvy a my sa postaráme o bezproblémový prevod peňazí a prepísanie nehnuteľnosti. Poradíme Vám a odpovieme na všetky Vaše otázky pri predaji a môžete nás kedykoľvek kontaktovať za týmto účelom.

Nechajte to na profesionálov, ktorí urobia všetko preto, aby ste boli spokojní.

www.stormreal.sk

             

Naša spoločnosť je členom Združenia realitných kancelárií Slovenska a členom Realitnej Únie Slovenskej republiky.


        Realitný softvér backOFFICE®