KOMPLETNE ZREKONŠTRUOVANÝ a EŠTE NEPOUŽÍVANÝ 3 IZB. byt, Nové Mesto

KOMPLETNE ZREKONŠTRUOVANÝ a EŠTE NEPOUŽÍVANÝ 3 IZB. byt, Nové Mesto Spoločnosť STORM real Vám ponúka nanovo zrekonštruovaný a ešte nepoužívaný veľkorysý 3 izbový byt v BA III - Nové mesto na Vajnorskej ulici.
Celý obytný bytový dom je z tehly a vo vchode iba 5 bytov, 2 byty na poschodí a 1 byt na prízemí. Vynikajúce parkovanie - 2 parkovacie miesta priamo pred obytným domom. K bytu prináleží podkrovie priamo nad bytom., ktoré je vo výbornom stave

ZÁKLADNÉ ÚDAJE:
* Výmera bytu: 85 m² + pivničná kobka 5 m²
* Poschodie: 2/2
* Orientácia: na 3 svetové strany V/J/Z
* Stav: nová nadčasová rekonštrukcia, bytový dom kompletne moderne zrekonštruovaný
* Parkovanie: priamo pred bytovkou na zaužívaných vyhradených miestach


BONUS A DISPOZÍCIA BYTU:
Byt prešiel rukami architekta -zmenená dispozícia bytu, celý byt je svetlý a priestranný, hala a predsieň umožňujúca zriadenie šatníka, z ktorej sa vstupuje do veľkej atypickej kuchyne i do obývačky a samostatnej spálne s 2 oknami, z ktorej je vstup do samostatnej nezvyčajne veľkej spálne /21m2/ a ďalej z chodby je vstup do samostatnej spálne s 2 oknami 14m2. Byt je orientovaný netradične na 3 svetové strany /obývačka so s veľkou spálňou sú orientované na východ, priestranná kúpeľňa s oknom na juh a menšia spálňa a kuchyňa sú orientované na západ/

Byt je po kompletnej NADĆASOVEJ novej modernej a NEPOUŽÍVANEJ rekonštrukcii.
NOVÁ REKONŠTRUKCIA zahŕňa: nové biele vchodové bezpečnostné dvere, v celom byte sú nové kvalitné biele interiérové drevené dvere s deliacimi matnými bielymi mriežkami s tenkým sklíčkom /lacobel/ + drevené zárubne a moderné hranaté kľučky, plastové okná s výklopnými vetračkami /malé okno v každej miestnosti/, nové kvalitné plávajúce laminátové podlahy tvrdosti 8mm, širšie biele obvodové lišty + nové prechodové lišty. Nové stierky a maľovky v celom byte, nové rozvody vody. Kompletne nová elektroinštalácia v celom byte: nová rozvodná poistková skrinka; nové vypínače a zásuvky; nové vývody pre osadenie svietidiel. Kúpeľňa: nová vaňa + nová batéria, kúpeľňová skrinka s umývadlom a batériou, nové veľkoformátové moderné obklady i veľkoformátová dlažba, prívod i vývod na práčku i sušičku. Nové samostatné väčšie WC zn. Geberit s dvojitým splachovaním.

V cene je úplne nová veľká na mieru vyrobená kvalitná kuchynská linka s ostrovčekom vo vysokom bielom lesku v kombinácii s drevom vrátane všetkých zabudovaných spotrebičov zn. WHIRPOOL /vstavaná veľká chladnička s mrazničkou, vstavaná umývačka riadu 60cm, priestorový nerezový digestor, vstavaná biela sklo-keramická varná doska, vstavaná teplovzdušná rúra a vstavaná mikrovlnná rúra/

Mesačné náklady iba 160,- € vrátane FO + elektrina 10,-eur.

Slušný vchod a milí susedia, bývanie ako v dome na dedine. Hneď vedľa bytového domu sa nachádza oplotená záhrada 100m2 s celoročným využitím - prináleží na užívanie len k tomuto bytu.
OBYTNÝ DOM je kompletne nanovo moderne zrekonštruovaný: nová vstupná brána, nový interiér celého domu, zateplenie domu minerálnou vlnou, nová strecha, kompletne vymenené stúpačky, nová dlažba i omietky v interiéri domu, udržiavaný čistý interiér domu, upravený dvor so zeleňou a záhradkou. V bytovom dome je správca, ktorý sa stará o údržbu a správu bytového domu a pozemku.
Dom sa nachádza na Vajnorskej ulici pri Bratislavskej teplárenskej spoločnosti v uzavretom komplexe 3 nízko podlažných bytových tehlových domov. Tento komplex bol postavený cca v roku 1978 pre „ vybratých“ zamestnancov bývalého štátneho podniku Západoslovenské energetické závody.
K cene bude pripočítaná provízia vo výške 2.500,-Eur, ktorá zahŕňa tieto služby:
PORADENSKÝ SERVIS:
- komplexné hypotekárne poradenstvo spojené s poskytnutím HÚ (výber najvhodnejšieho bankového produktu s najvýhodnejšími podmienkami pre Vás)
OCHRANA FINANČNÝCH PROSTRIEDKOV:
- poradenstvo pri ochrane finančných prostriedkov (hotovosť, HÚ, vinkulácia, notárska úschova atd)
PRÁVNY SERVIS:
- právne poradenstvo, preveríme právny stav a ťarchy,
- vypracovanie rezervačných zmlúv, zmlúv o budúcej kúpe,vypracovanie Kúpnych zmlúv, nájomných zmlúv, zmlúv o krátkododom nájme, vypracovanie Dodatkov k zmluvám, Plnomocenstiev, vypracovanie Protokolu o odovzdaní bytu do vlastníctva
- V CENE JE PRÁVNY SERVIS - vypracovanie rezervačných a KÚPNYCH ZMLÚV a NÁVRHU NA VKLAD VLASTNÍCKEHO PRÁVA DO KATASTRA
Zaplatíme za Vás:
- správne katastrálne poplatky v sume 66 € za návrh na vklad vlast. práva do katastra nehnuteľností, hradíme podpisy na kúpnych zmluvách, hradíme poplatok za vyzdvihnutie LV použiteľného na právne účely.
- ASISTENCIA pri prepise energií, ODOVZDANIE BYTU do VLASTNÍCTVA
Spoločnosť STORM real s.r.o. je OVERENÝM ČLENOM Združenia realitných kancelárií Slovenska.
COPYRIGHT STORM real s.r.o. – Fotografie, obrázky a texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie STORM real s.r.o..

Bližšie informácie:
Kontakt:
Mgr. Tatiana Halajová
STORM real s.r.o.
0918 523 324
info@stormreal.sk

Cena v RK

  • Štát: Slovensko
  • Okres: Bratislava - Nové Mesto
  • Mesto: Bratislava - Nové Mesto
  • Ulica: Vajnorská
  • Druh: 3-izbový byt
  • Typ: predaj
Poschodie2
Počet poschodí2
Počet izieb3
Celková rozloha85 m²
Úžitková plocha85 m²
Stavpo rekonštrukcii
Statusaktívne
Pivnica5 m²
Zateplený objektánofoto

Mgr. Tatiana Halajová

Telefón: 0918523324
E-mail: info@stormreal.sk

všetky realitné ponuky makléra
Realitný softvér backOFFICE®